Etat Ekspert / Ekspertka / Specjalista / Specjalistka ds. audytu wewnętrznego

Firma: mBank S.A. miejsce pracy: Warszawa

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Ekspert(-ka)/Specjalista(-ka) ds. audytu wewnętrznego

miejsce pracy: Warszawa, Nr ref.: BŻU/009/1222

Jesteśmy profesjonalnym, zgranym zespołem, który myśli procesowo. Najbardziej liczy się dla nas odpowiedzialność za oceny i opinie, które wydajemy, bo jest ona podstawą gwarantowanego przez nas zapewnienia jakości i zgodności analizowanych procesów.
Zapraszamy do aplikowania, nawet jeśli w Twoim CV nie ma wszystkich oczekiwanych pozycji.
Poszukujemy kogoś, kto stale będzie się rozwijał wraz z nami.

Zadania:

  • przeprowadzanie audytów w obszarze bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej
  • przeprowadzanie audytów w obszarze działalności maklerskiej
  • udział w przygotowywaniu planu audytów oraz tworzeniu metodologii badań audytowych
  • przygotowywanie raportów z audytów oraz zaleceń po audytowych
  • monitorowanie i ocena realizacji zaleceń po audytowych

Wymagania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: bankowość, finanse, ekonomia, matematyka finansowa
  • masz minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w: komórce audytu wewnętrznego, komórce ryzyka, firmie doradczej, lub audytorskiej
  • posiadasz doświadczenie z zakresu oferowania lub analizy kredytów korporacyjnych i produktów strukturyzowanych
  • alternatywnie: doświadczenie z zakresu obrotu instrumentami finansowymi i/lub działalności maklerskiej
  • dobrze odnajdujesz się w prawie bankowym i regulacjach nadzorczych i standardach audytu wewnętrznego
  • posiadasz umiejętności analityczne, piszesz raporty oraz prezentujesz wyniki
  • komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie
  • dobrze planujesz pracę oraz systematycznie osiągasz wyznaczone cele

Mile widziane:

  • certyfikaty FCCA, CIA, CFA lub PRM
  • umiejętność pracy z wykorzystaniem baz danych (SQL)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym (2 dni w biurze 3 dni zdalnie)
  • bogaty pakiet socjalny (w tym opiekę medyczną i LuxMed, dofinansowanie wypoczynku, świąt ZFŚS, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie)
  • możliwość udziału w programach rozwojowych,
  • bezpłatny dostęp do Legimi czy platform językowych