kandydatów

Etat Brygadzista

Firma: Mera Metal S.A. miejsce pracy: Warszawa

MERA METAL Spółka Akcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, z wieloletnim doświadczeniem w obróbce plastycznej blach i profili metalowych, specjalizująca się w mało- i średnio gabarytowych konstrukcjach stalowych (produkty własne i kooperacyjne), rozwijająca współpracę z nowymi klientami na rynkach europejskich, poszukuje do swojego zakładu w Warszawie osoby na stanowisko:

Brygadzista
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie pracą zespołu
  • Wdrażanie i szkolenie nowych pracowników
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Wykonywanie czynności w procesach produkcji związanych z wytwarzaniem elementów z blach i profili zamkniętych
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu jakości wytwarzanych produktów
  • Dbałość o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • Znajomość obsługi prasy mimośrodowej oraz narzędzi wykrawających
  • Umiejętność zarządzania zespołem, utrzymania dyscypliny i kontroli czasu pracy
  • Doświadczenie na stanowisku brygadzisty lub lidera zmiany
  • Gotowość do pracy w trybie trzyzmianowym
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe
  • Mile widziana znajomość obsługi prasy krawędziowej
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Rozwój zawodowy