kandydatów

Etat Dyspozytor transportu

Firma: Indelivery Sp. z o.o. miejsce pracy: Siedlce

Ogłoszenie numer: 7805418, z dnia 2022-12-07

InDelivery - międzynarodowa firma transportowa, specjalizująca się w logistyce i transporcie ładunków z wykorzystaniem własnego transportu w Europie, Azji Środkowej i na Bliskim Wschodzie. Nasza firma działa na rynku przewozów towarowych od 1998 roku, wykorzystując nowoczesne technologie i pojazdy do świadczenia wysokiej jakości usług.

Z niecierpliwością czekamy do naszego zespołu pracownika na stanowisko

Dyspozytor transportu

Miejsce pracy: Siedlce

Opis stanowiska

  • Dbanie za własnym flotem i stanem technicznym pojazdów
  • Obsługa floty własnej, obsługa zamiany kierowców i kontrola aktualności dokumentów wymaganych do pracy kierowców, pomoz z otwarciu “visa” i kart pobytu.
  • planowanie harmonogramu pracy kierowców
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Rozliczanie kierowców
  • Organizacja i prowadzenie szkoleń dla kierowców
  • Prowadzenie ewidencji pracy kierowców oraz dokumentacji potwierdzającej wykonanie usług.
  • Dbałość o kompletność dokumentacji i kompletacji samochodów.

Wymagania

  • Min. półroczne doświadczenie w zakresie planowania i kontroli zleceń transportowych (byłby plusem)
  • Własna inicjatywa, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra organizacja stanowiska pracy, Wielozadaniowość, samodzielność, rzetelność
  • znajomość języka polskiego, rosyjskiego i/lub ukraińskiego
  • Prawo jazdy kat. B i CE
  • Obsługa komputera - tym biegła znajomość Ms. Excel
  • Jasność przekazywania informacji
  • Zdolności analitycznych, organizacyjnych i umiejętności szybkiego podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielne, pełne wyzwań i satysfakcji z osiąganych wyników stanowisko z przyjazną atmosferę.
  • Pracę w młodym, zaangażowanym i perspektywicznym zespole, dostęp do nowoczesnych i niezbędnych do pracy narzędzi
  • Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie 5.000 - 10.000 zł/miesiąc