kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Komenda Stołeczna Policji w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Komenda Stołeczna Policji w Warszawie
Komendant Stołeczny Policji poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 112053

Warunki pracy

  • Praca administracyjno-biurowa,

  • Praca przy monitorze ekranowym, co najmniej przez połowę dobowego wymiaru czasu pracy,

  • Praca przy oświetleniu mieszanym,

  • Równoważny system czasu pracy: praca w godzinach: 8:00-20:00 (jednozmianowa),

  • Brak odpowiednio dostosowanych toalet dla osób niepełnosprawnych,

  • Drzwi o szerokości 90 cm dostosowane dla osób niepełnosprawnych.

Zakres zadań

  • Monitoruje działanie eksploatowanych systemów łączności trankingowej, systemu radioliniowego, systemu rejestracji korespondencji oraz systemów retransmisji policyjnych sygnałów radiowych,
  • Konfiguruje infrastrukturę techniczną systemów trankingowych i systemów rejestracji korespondencji oraz tworzy i edytuje bazy użytkowników systemowych w zakresie urządzeń i stacji abonenckich, uczestniczy w tworzeniu docelowych plików oprogramowania oraz programuje trankingowe radiotelefony abonenckie,
  • Prowadzi rejestrację i archiwizację grupowej oraz indywidualnej korespondencji radiowej prowadzonej w systemie łączności trankingowej, przygotowuje dokumentację w tym zakresie do udostępnienia uprawnionym podmiotom,
  • Przeprowadza lub uczestniczy w okresowych przeglądach profilaktycznych eksploatowanych systemów i urządzeń łączności,
  • Uczestniczy w przygotowywaniu projektów dokumentacji dotyczącej organizacji łączności dla potrzeb logistycznego zabezpieczenia doraźnych lub planowanych operacji policyjnych,
  • Analizuje i diagnozuje problemy związane z awariami eksploatowanych systemów i urządzeń łączności,
  • Uczestniczy w opracowaniu i wdrażaniu nowych projektów i rozwiązań w zakresie trankingowych systemów łączności oraz systemów retransmisji policyjnych sygnałów radiowych w obiektach specjalnych,
  • Tworzy i aktualizuje dokumentację techniczną, instrukcje, procedury oraz bazdy danych eksploatowanych systemów radiowych, programów i aplikacji.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego : powyżej 1 roku w obsłudze systemów i urządzeń teleinformatycznych
  • Umiejętności: czytania schematów ideowych urządzeń, posługiwania się urządzeniami pomiarowymi, obsługi systemu opercyjnego WINDOWS, pakietu MS OFFICE, pracy w zespole.
  • Znajomość: techniki radiokomunikacyjnej.
  • Dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "POUFNE" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Świadectwo kwalifikacyjne E - uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci na stanowisku do 1 kV
  • Umiejętność obsługi systemu operacyjnego LINUX
  • Prawo jazdy kategorii "B"
  • Komunikatywość