kandydatów

Etat Specjalista finansowy – Farmy OZE

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Warszawa

Specjalista finansowy – Farmy OZE
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Praca w zespole zarządzania aktywami farm wiatrowych i fotowoltaicznych
  • Przygotowywanie analiz i raportów operacyjnych, w szczególności analiza efektywności produkcji farm wiatrowych i fotowoltaicznych
  • Bieżący monitoring danych produkcyjnych i meteorologicznych
  • Rozwiązywanie problemów natury ekonomicznej/ technicznej we współpracy z pozostałymi członkami zespołu
  • Prowadzenie dokumentacji prawno-administracyjnej i technicznej projektów
  • Bieżący kontakt oraz współpraca z działem technicznym
  • Śledzenie trendów rynkowych poszczególnych rodzajów OZE
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne o profilu elektrycznym, energetycznym i mechanicznym
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość zagadnień związanych z bazami danych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Otwartość na zmiany
  • Kreatywność i innowacyjność
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, szczególnie w branży OZE mile widziane
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość prawnych regulacji branżowych oraz znajomość rynku energetycznego i wpływu jego zmian na rynek OZE
To oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji
  • Udział w dynamicznym rozwoju firmy
  • Prywatną opiekę medy