kandydatów

Etat Pionki- samodzielna księgowa / księgowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu miejsce pracy: Pionki

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Pionki- samodzielna księgowa / księgowy
Miejsce pracy: Pionki
Numer: StPr/22/2583
OBOWIĄZKI:
Zadania:Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.Dekretowanie i księgowanie dokumentów,Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,Współpraca z instytucjami zewnętrznymi,Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.Kompleksową obsługę wszystkich obszarów księgowości, wśród których znajdują się m.in. środki trwałe, należności, zobowiązania, podatki.Aktywny udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych według określonych standardów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Obsługa MS Excel- poziom zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera, pakiet MS Office

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej, Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów[Umiejętność 1] : Księgowanie i wyliczenia rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów, Dekretowanie i księgowanie dokumentów

Miejsce pracy:

Pionki

Rodzaj umowy:

Wybór

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu