kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

Firma: CHYLIŃSCY Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7816122, z dnia 2022-12-13

W związku z rozwojem Działu sprzedaży Flotowej Samochodów Nowych szukamy pracownika na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • sporządzanie ofert handlowych dla zapytań z CFM / Leasing
  • zakładanie szansy sprzedażowej w CRM
  • praca w programie flotowym
  • bieżący kontakt z firmami CFM w związku z przesłanymi ofertami
  • sporządzanie zamówień
  • sporządzanie i przesyłanie raportów sprzedażowych
  • prezentacja auta w salonie i odbywanie jazd testowych
  • współuczestniczenie w spotkaniach handlowych z klientami flotowymi
  • monitorowanie aktywności sprzedażowych innych handlowców w ramach obszaru sprzedaży flotowej

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży (praca w salonie samochodowym będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość podstawowych technik sprzedaży
  • znajomość zagadnień związanych z motoryzacją
  • komunikatywność i duża samodzielność w pracy
  • biegła znajomość programów Microsoft Office
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne i progresywne wynagrodzenie powiązane również z realizacją celów
  • profesjonalny program wdrożeń oraz szkoleń produktowych i sprzedażowych
  • możliwość rozwoju i awansu w zakresie stanowiska oraz kwalifikacji zawodowych
  • pracę w środowisku pasjonatów motoryzacji