kandydatów

Etat Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Firma: TK Food Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7818765, z dnia 2022-12-14

TK Food Sp. z o.o

TKFOOD jest polską firmą działającą w branży opakowań dla przemysłu spożywczego.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie korespondencji handlowej z istniejącymi klientami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych oraz ustalanie warunków zakupowych
  • Pozyskiwanie nowych dostawców dla wybranych grup produktowych
  • Kompletowanie i archiwizowanie niezbędnej dokumentacji celnej. Współpraca z Agencją Celną
  • Wsparcie zespołu w zakupie, sprzedaży i dostawie materiałów opakowaniowych dla przemysłu spożywczego
  • Zapewnienie terminowości i punktualności dostaw do magazynu

Praca hybrydowa łączy w sobie pracę w biurze (Ostrówek) min. 3 dni w tygodniu, oraz pracę w biurze w Warszawie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku ekonomia / logistyka / administracja
  • Doświadczenie w sprzedaży / zakupach / logistyce
  • Zaawansowany język rosyjski (w mowie i piśmie)
  • Zaawansowany angielski (w mowie i piśmie) oraz komunikatywny język polski
  • Dobra znajomość MS Word, Excel, Outlook
  • Zdolność analitycznego i strategicznego myślenia
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • Udostępniamy samochód służbowy na dojazd z/do domu do/z pracy
  • Praca hybrydowa łączy w sobie pracę w biurze (Ostrówek) min. 3 dni w tygodniu, oraz pracę w biurze w Warszawie
  • Pracę w godz. 9-18 od poniedziałku do piątku

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-12-2022
Wyświetleń: 57