kandydatów

Etat Analityk Biznesowy IT

Firma: PLAY miejsce pracy: Warszawa

Analityk Biznesowy IT
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Sprawdzanie kompletności wymagań biznesowych.
  • Proponowanie koncepcji rozwiązania (założenia do budowy nowego lub zmian w istniejących systemach IT) w oparciu o zebrane informacje i wymagania oraz znane ograniczenia techniczne.
  • Ustalanie z biznesem kryteriów akceptacji wymagań.
  • Utrzymywanie dokumentacji projektowo-analitycznej
  • Udział w priorytetyzacji wymagań w ramach znanych ograniczeń (czasowe, budżetowe, inne).
  • Analiza problemów biznesowych za pomocą ustrukturyzowanych metod z identyfikacją obszarów możliwych do zmian i ulepszeń.
  • Gromadzenie i dokumentacja informacji z różnych źródeł, podkreślając takie kwestie, jak niewystarczające lub niejednoznaczne informacje.
  • Współpraca z właścicielami procesów biznesowych, w celu zrozumienia i usprawnienia procesów, poszukując możliwości uproszczenia procesów i usunięcia nieefektywności.
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe oraz powiązane doświadczenie biznesowe.
  • Masz dobre zorientowanie biznesowe i umiejętność godzenia sprzecznych interesów.
  • Posiadasz wiedzę i doświadczenie w zakresie wdrożeń oprogramowania i sprzętu.
  • Umiesz analizować, oceniać i rozwiązywać złożone problemy techniczne.
  • Umiesz budować i utrzymywać relację z interesariuszami.
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim.
  • Umiesz prezentować kwestie techniczne w sposób zrozumiały dla odbiorców z branży i spoza branży technicznej na wszystkich poziomach organizacji.
Oferujemy:
  • Umowa o pracę.
  • Praca hybrydowa (office + home office).
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne.
  • Rabaty na Usługi UPC i Play.
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę.
  • Szeroki pakiet benefitów na platformie kafeteryjnej.
  • Karta Multisport.
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Umowa o pracę
  • Podstawa premii rocznej w wysokości 20% wynagrodzenia
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Telefon i internet Play wraz z dodatkowymi usługami (m.in. telewizja, nawigacja, Tidal) oraz zniżki pracownicze
  • Szeroki wybór benefitów na platformie kafeteryjnej (m.in. karty sportowe, vouchery)
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Dodatkowy benefit świąteczny