kandydatów

Etat Operator produkcji

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Operator produkcji
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer: StPr/22/0527
OBOWIĄZKI:

Obsługa maszyn produkcyjnych w zakresie załadunku i odbioru produktu z maszyny zgodnie z obowiązującymi instrukcjami.Kontrola jakości detali zgodnie z dokumentacją jakościową. Wykonywanie montażu wyrobów zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz instrukcjami. Pakowanie gotowych produktów zgodnie z dokumentacją. Etykietowanie opakowania oraz dbałość o identyfikowalność wyrobu na każdym etapie procesu. Sporządzanie raportów stanowiskowych oraz raportowanie realizacji produkcji, poziomu braków oraz postoi w systemie Net-Pro.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Dokładność

Wymagania inne:

Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego pozwalająca na bieżącą komunikację. Wykonywanie pracy w brygadach osób z Ukrainy, Rosji lub Gruzji. Sumienność i dokładność w wypełnianiu swoich obowiązków. Sprawność fizyczna. Wykonywanie pracy w pozycji stojącej.

Miejsce pracy:

Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim