kandydatów

Etat Pracownik Sprzątający

Firma: Grupa Inter Cars miejsce pracy: Zakroczym

Operator logistyczny ILS sp. z o.o. z Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Sprzątający

Miejsce pracy: Zakroczym

Zadania:
  • Sprzątanie pomieszczeń sanitarnych i socjalnych hali magazynowej
  • Kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych
  • Utrzymanie porządku na terenie obiektu

Wymagania:

  • Wykształcenie - podstawowe
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność obsługiwania urządzeń do czyszczenia i maszyn sprzątających
  • Obowiązkowość, dokładność, dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w trybie dwuzmianowym
Oferujemy:
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w systemie zmianowym

Administratorem danych osobowych jest ILS sp. z o.o., Swobodnia 35,05-180 Zakroczym, 22 713 93 00, info@ilslogistics.eu. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod adresem: iod@intercars.eu.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ILS sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.