kandydatów

Etat IT Service desk specialist

Firma: BAKS Kazimierz Sielski miejsce pracy: Karczew

Firma BAKS jest producentem osprzętu elektro-instalacyjnego z branży elektrotechnicznej. Od 30 lat produkuje i dystrybuuje systemy tras kablowych na rynkach zagranicznych oraz krajowym.

IT Service desk specialist
Miejsce pracy: Karczew

Opis stanowiska:

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników.
  • Bieżąca obsługa techniczna biur oraz hal produkcyjnych z zakresu obowiązków działu IT.
  • Utrzymanie działania urzadzeń biurowych oraz stanowisk pracowników w szeroko rozumianym zakresie.
  • Obsługa zgłoszeń oraz wykonywanie raportów.
  • Serwisy urządzeń, drukarek itp.
  • Kontakt z dostawcami oraz wsparciem wew. i zew.
  • Elastyczne podejście do harmonogramu prac w celu zapewnienia pomocy w rozwiązywaniu kwestii i sytuacji wymagających pilnego wsparcia.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie informatyczne, mile widziane ukończone studia wyższe na kierunku związanym z IT.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym i umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej.
  • Znajomość systemów MS, Linux, pakietów biurowych.
  • Umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole.
  • Komunikatywność oraz chęć do pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • pakiet socjalny m.in. dofinansowanie karty sportowej, autobus pracowniczy
  • ubezpieczenie grupowe