kandydatów

Etat Projektant Instalacji Elektrycznych

Firma: HR Support miejsce pracy: Warszawa

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy dostarczającej innowacyjne i kompleksowe usługi z zakresu automatyki i robotyki przemysłowej, których celem jest poprawa efektywności procesów produkcyjnych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant Instalacji Elektrycznych
Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIĄZKI:
  • kompleksowe projektowanie instalacji fotowoltaicznych powyżej 50 kW (oraz mniejszych w razie potrzeb)
  • analiza techniczna możliwości montażu systemu fotowoltaicznego na podstawie wymaganych dokumentów, materiałów oraz wizji lokalnych
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami i przepisami w zakresie projektu budowlanego i wykonawczego oraz dokumentacji powykonawczej
  • wykonywanie uzgodnień branżowych
  • dobór urządzeń i komponentów
  • nadzór nad całością projektu oraz audyt powykonawczy
  • weryfikacja techniczna oraz podpisywanie projektów tam, gdzie są wymagane uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń
  • kontakt z Klientem, doradcą handlowo-technicznym, ekipą montażową
WYMAGANIA:
  • uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych - warunek konieczny
  • uprawnienia elektryczne do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno -budowlanej
  • umiejętność sporządzania projektów budowlanych, projektów technicznych oraz projektów urządzeń
  • doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych powyżej 50kWp
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość systemów CAD (AutoCad)
  • znajomość prawa energetycznego oraz administracyjnego
  • znajomość procesu budowlanego od uzyskania niezbędnych projektów, uzgodnień do dokonania odbiorów wybudowanej instalacji
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem przyłączy elektroenergetycznych NN jak i SN
  • uprawnienia SEP: eksploatacyjne, dozoru, pomiarowe
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy kat. B
PRACODAWCA OFERUJE:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość dużego rozwoju na samodzielnym stanowisku
  • prywatną opiekę medyczną