Etat Specjalista ds. Dokumentacji Magazynowej i Fakturowania

Firma: Candellux Lighting Sp. z o.o. miejsce pracy: Wołomin

Ogłoszenie numer: 7829577, z dnia 2022-12-16

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi od ponad 32 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się oraz najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie poszukuje energicznego i zmotywowanego do działania kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Dokumentacji Magazynowej i Fakturowania

Miejsce pracy: Wołomin

Opis stanowiska

  • Wystawianie faktur VAT ,  faktur korygujących wartościowych – przeceny, rabaty, bonusy.
  • Wystawianie zbiorczych faktur sprzedaży.
  • Fiskalizacja paragonów.
  • Sporządzanie raportów kasowych.
  • Kontrola prawidłowego obiegu dokumentów sprzedażowych.
  • Tworzenie listów przewozowych i etykiet wysyłkowych.
  • Analiza braków i możliwości montażowych.
  • Systemowe montaże oraz demontaże towarów i produktów.
  • Wystawianie dokumentów magazynowych typu: RW, PW, MM, DP
  • Zlecanie i kontrola przesunięć pomiędzy magazynami WMS, TLU i WAR

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość zagadnień magazynowo – dokumentacyjnych
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Terminowość i skrupulatność
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka obcego i branży oświetleniowej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji
  • Miła i przyjazna atmosfera pracy
  • Pracę w systemie I zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju osobistego