kandydatów

Etat Referent w dziale usług i instrumentów rynku pracy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku miejsce pracy: Płock

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Referent w dziale usług i instrumentów rynku pracy
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/22/1482
OBOWIĄZKI:

1.Pomoc w informowaniu o możliwościach i zasadach korzystania ze szkoleń proponowanych przez urząd pracy oraz promowanie tej usługi; 2.Pomoc w sporządzaniu listy zawodów i specjalności z uwzględnieniem kwalifikacji i umiejętności zawodowych, na które istnieje zapotrzebowanie na lokalnym rynku pracy, zgodnie z kwalifikacją zawodów i specjalności; 3.Pomoc w sporządzanie wykazu potrzeb szkoleniowych osób bezrobotnych i poszukujących pracy; 4.Pomoc w sporządzaniu i upowszechnianie planu szkoleń; 5.Pomoc w zlecaniu lub powierzanie szkolenia instytucji szkoleniowej; 6.Pomoc w prowadzeniu naboru kandydatów na szkolenia i kierowanie osób na szkolenia; 7.Pomoc w monitorowaniu przebiegu szkoleń; 8.Pomoc w prowadzeniu analiz skuteczności i efektywności szkoleń; 9.Pomoc w prowadzeniu dokumentacji działań związanych z organizacją szkoleń; 10.Pomoc w prowadzeniu spraw dotyczących zwrotu kosztów przejazdu na szkolenie oraz zakwaterowania i wyżywienia związanych z udziałem w szkoleniach; 11.Pomoc we współpracy z Działem Administracji i Windykacji w zakresie dochodzenie zwrotu należności, w tym kosztów szkolenia; 12.Pomoc w realizacji zadań związanych z finansowaniem kształcenia ustawicznego w ramach: studiów podyplomowych, bonów szkoleniowych, pożyczek szkoleniowych, przygotowania zawodowego dorosłych i innych form w ramach realizacji usługi organizacji szkoleń; 13.Pomoc w prowadzeniu spraw związanych z realizacją i finansowaniem bonów na zasiedlenie; 14.Pomoc w inicjowaniu i organizowanie we współpracy z innymi działami działań związanych z przygotowaniem oraz realizacją Programu Aktywizacja i Integracja; 15.Pomoc w Współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi urzędu; 16.Współpraca z lokalnymi partnerami rynku pracy a w szczególności z instytucjami szkoleniowymi; 17.Pomoc w prowadzeniu w formie elektronicznej rejestru zawartych umów, oddzielnie dla każdej z realizowanych form i źródła finansowania; 18.Pomoc w opracowywaniu planów, sprawozdań i statystyk z realizowanych zadań; 19.Pomoc w wykonywaniu zadań wynikających z realizacji projektów współfinansowanych lub finansowanych ze środków Unii Europejskiej, Funduszu Pracy lub innych Funduszy Celowych;v 20.Pomoc w przygotowywaniu i przekazywaniu akt do archiwum zakładowego w zakresie stanowiska pracy; 21.Przestrzeganie wewnętrznych zarządzeń i sumienne wykonywanie poleceń zlecanych przez Dyrektora i bezpośredniego przełożonego STAŻ W GODZINACH: 7.30-15.30 ALGORYTM

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku