kandydatów

Etat Mobilny Technik Obiektu

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. miejsce pracy: Radom

Mobilny Technik Obiektu
Miejsce pracy: Radom

Miejsce pracy : woj. Mazowieckie

Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnych budynkach, na których firma wdraża nowe rozwiązania technologiczne,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Umowę o pracę, benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, inne, pakiet sportowy),
  • Miejsce pracy: Warszawa / woj. mazowieckie,
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Wsparcie pozostałych członków firmy, w tym pracowników centrali,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.
Twój zakres obowiązków:
  • Codzienna obsługa techniczna budynków,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
  • Utrzymanie budynków w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości,
  • Pozostawanie w gotowości na wypadek awarii oraz usuwanie awarii i usterek.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w utrzymaniu technicznym budynków,
  • Znajomość systemów budynkowych,
  • Uprawnienia SEP min. „E” do 1 kV (mile widziane powyżej)
  • Dobra organizacja czasu i pracy, sumienność w wykonywaniu obowiązków, dyspozycyjność, samodzielność,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka polskiego.