Etat Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Rozwiązań IT

Firma: Benefit Systems S.A. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Rozwiązań IT
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Weryfikowanie poprawności funkcjonowania oraz wsparcie użytkowników korzystających z systemów IT;
  • Rozwiązywanie problemów w systemach m.in. przy współpracy z administratorami, programistami i dostawcami zewnętrznymi;
  • Zarządzanie konfiguracją systemów, parametryzacją uprawnień, słowników itp;
  • Tworzenie dokumentacji, instrukcji raportów z systemów;
  • Przeprowadzanie testów funkcjonalnych rozwiązań;
  • Analiza przypadków pod kątem wdrażania zmian i usprawnień w systemach;
  • Wykonywanie importów plików migracji danych, eksportów raportów po migracji;
  • Diagnozowanie błędów migracji danych i rozbieżności w danych pomiędzy systemami;
  • Współpraca z właścicielami danych w zakresie wyjaśniania rozbieżności.
Wymagania:
  • Posiadasz minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku?
  • Możesz się pochwalić znajomością języka SQL?
  • Twoją mocną stroną jest umiejętność diagnozowania problemów w systemach?
  • Tworzenie dokumentacji technicznej Cię relaksuje?
  • Masz doświadczenie w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych?
  • Na co dzień pracujesz w Jira, Confluence oraz ServiceDesk?
  • Nawiązywanie kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji daje Ci satysfakcję?
  • Kierujesz się zasadami fair play i win – win, a gra zespołowa to dla Ciebie czysta przyjemność?
Oferujemy:
  • Oferujemy współpracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy zlecenie na okres jednego roku;
  • Pracujemy w biurze w Warszawie, przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego z możliwością pracy zdalnej;
  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance;
  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a rano czekają na nas dofinansowane śniadania;
  • Na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy wtedy z karty BenefitLunch;
  • Otrzymasz dostęp do platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego;
  • Dla naszych Pracowników i członków ich rodziny, którzy znaleźli się w trudnych sytuacjach, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym mamy dostęp do programu wsparcia psychologicznego i menadżerskiego EAP24;
  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych,
  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia,
  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej :)