Etat Inspektor ds. BHP / Starszy Specjalista ds. BHP w Departamencie Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Firma: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa miejsce pracy: Warszawa

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powstała w 1994 r. w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Jesteśmy największą Agencją płatniczą w Europie. Zajmujemy się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udzielamy pomocy ze środków krajowych. Zatrudniamy ponad 11 tys pracowników w całej Polsce. Naszym pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie, przejrzyste zasady wynagradzania, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Inspektor ds. BHP / Starszy Specjalista ds. BHP w Departamencie Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ARiMR/DZZL/122/22

Samodzielne stanowisko pracy ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba/1 etat

Oferujemy:
  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach,
  • dofinansowanie nauki języków obcych i kształcenia na studiach podyplomowych,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.
Główne obowiązki:
  • prowadzenie bieżącej kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp,
  • prowadzenie szkoleń wstępnych ogólnych,
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy, prowadzenie rejestru wypadków przy pracy,
  • udział w ocenie ryzyka zawodowego i rocznej oceny stanu bhp,
  • udział w ocenie stanowisk pracy osób niepełnosprawnych i kobiet w ciąży.
Wymagania konieczne:
  • wykształcenie wyższe na kierunku bezpieczeństwo i higiena pracy lub studia podyplomowe w powyższym zakresie,
  • znajomość przepisów i zasad bhp,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość podstawowych aplikacji wchodzących w skład pakietu MS Office.
Wymagania pożądane:
  • samodzielność, kreatywność,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.