kandydatów

Etat Specjalista ds. personalnych

Firma: AMW TBS „KWATERA” Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

AMW Towarzystwo Budownictwa Społecznego „KWATERA” Sp. z o.o.

Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. personalnych
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Nr ref.: Specjalista ds. personalnych – Warszawa
Opis stanowiska
  • obsługa kadrowa pracowników Spółki, prowadzenie spraw związanych z nawiązaniem, trwaniem, zmianą i ustaniem stosunku pracy,
  • prowadzenie teczek osobowych pracowników,
  • obsługa programu Symfonia (bieżące wprowadzanie danych, dbanie o poprawność danych i ich aktualizację),
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, prowadzenie dokumentacji urlopowej, ustalanie uprawnień urlopowych, rozliczanie wykorzystania urlopów oraz innych przerw w wykonywaniu pracy,
  • prowadzenie spraw związanych z medycyną pracy, w tym ewidencja badań lekarskich pracowników i kontrola ich aktualności, wystawianie skierowań na badania,
  • obsługa procedur rekrutacyjnych, w tym współpraca z portalami internetowymi, z Urzędami Pracy, z biurami karier itp.; udział w rozmowach rekrutacyjnych (siedziba),
  • prowadzenie rejestru szkoleń, przygotowywanie i wstępne rozpatrywanie wniosków szkoleniowych, zgłoszenia na szkolenia, rozliczanie szkoleń; współpraca z firmami szkoleniowymi.
  • współpraca z osobą odpowiedzialną za naliczanie płac,
  • udzielenie pomocy pracownikom w zakresie kadrowym,
  • współpraca ze specjalistą ds. BHP.
Wymagania
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata,
  • biegła obsługa programu Symfonia,
  • znajomość przepisów prawa pracy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • doświadczenie w pracy w strukturze rozproszonej,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • finansowanie szkoleń zawodowych i innych,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dofinansowanie pakietów sportowych oraz możliwość nabycia pakietu dla rodziny na atrakcyjnych warunkach,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • pakiet socjalny,
  • elastyczny czas pracy (możliwość korzystania z pracy zdalnej).