kandydatów

Etat Mechanik obsługi podzespołów- koła hamulce

Firma: Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Mokotów miejsce pracy: Warszawa

Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Mokotów
Mechanik obsługi podzespołów- koła hamulce
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: 32/5/2022
OBOWIĄZKI:
•Obsługa techniczna części i podzespołów lotniczych (kół i hamulców)•Demontaż, mycie, weryfikacja i montaż elementów samolotowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

•Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1•Zdolności manualne•Umiejętność pracy w zespole•Dokładność i odpowiedzialność•Dobra organizacja pracy•Gotowość do podjęcia pracy w systemie równoważnym•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Centrum Kariery Warszawa Mokotów