kandydatów

Etat Administrator systemu

Firma: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy miejsce pracy: Warszawa

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Administrator systemu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/15856
OBOWIĄZKI:

planowanie i inicjowanie działań związanych z utrzymaniem Systemu Centralnego FEAD (SC FEAD), wspomagającego realizację PO PŻ 2014-2020, w tym: opracowywanie planu wydatków, udział w tworzeniu projektów rozwoju i modyfikacji SC FEAD, udział we wdrażaniu nowych wersji i administracji SC FEA, współpraca z urzędami i instytucjami zewnętrznymi, w tym z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, w zakresie zbierania wymagań i potrzeb dotyczących rozwoju SC FEAD, współpraca z Wykonawcą systemu SC FEAD, w tym nadzorowanie terminowości i poprawności realizacji zawartej z nim umowy, podejmowanie działań zapewniających aktualność oprogramowania (systemowego, narzędziowego i użytkowego) na warstwie testowej środowiska SC FEAD, realizacja polityki bezpieczeństwa SC FEAD, gromadzenie i archiwizacja dokumentacji SC FEAD (technicznej, powykonawczej, administracyjnej i użytkowej).

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Administrator baz danych (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: obsługa MS Office
Uprawnienia: Zamówienia publiczne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne: - wykształcenie wyższe; - 3-letnie doświadczenie zawodowe; - znajomość prawa zamówień publicznych; - wiedza z zakresu projektowania systemów IT; - umiejętność pracy w zespole - umiejętność organizacji pracy i zorientowanie na osiąganie celów; - rzetelność; - znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (dokumentacja techniczna); - umiejętność obsługi komputera (środowisko MS Office). Zakres obowiązków: planowanie i inicjowanie działań związanych z utrzymaniem Systemu Centralnego FEAD (SC FEAD), wspomagającego realizację PO PŻ 2014-2020, w tym: opracowywanie planu wydatków, udział w tworzeniu projektów rozwoju i modyfikacji SC FEAD, udział we wdrażaniu nowych wersji i administracji SC FEA, współpraca z urzędami i instytucjami zewnętrznymi, w tym z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa, w zakresie zbierania wymagań i potrzeb dotyczących rozwoju SC FEAD, współpraca z Wykonawcą systemu SC FEAD, w tym nadzorowanie terminowości i poprawności realizacji zawartej z nim umowy, podejmowanie działań zapewniających aktualność oprogramowania (systemowego, narzędziowego i użytkowego) na warstwie testowej środowiska SC FEAD, realizacja polityki bezpieczeństwa SC FEAD, gromadzenie i archiwizacja dokumentacji SC FEAD (technicznej, powykonawczej, administracyjnej i użytkowej). Projekt PO PŻ 2014-2020 jest realizowany do 31.12.2023 r. - pierwsza umowa na czas określony 6 miesięcy od 01.02.2023 do 31.07.2023 z możliwością przedłużenia do końca realizacji projektu. Elastyczny czas pracy - możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7.30 a 9.00.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 670 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy