kandydatów

Etat Analityk Biznesowy

Firma: Panek S.A. miejsce pracy: Warszawa

Panek SA, największy polski operator CarSharing, prowadzi rozwój systemu do obsługi tego wschodzącego biznesu. Obecnie poszukujemy doświadczonego Analityka Biznesowo - Systemowego, który pomoże nam w usprawnieniu organizacji w zakresie kreowania i optymalizacji procesów Spółki.

Analityk Biznesowy
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków
  • Analiza danych poszczególnych obszarów w Spółce oraz ich graficzne przedstawienie;
  • Tworzenie modeli biznesowych;
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych i raportów;
  • Wykonywanie operacji na bazach danych;
  • Współpraca z zespołami projektowymi.
  • Poszukiwanie rozwiązań problemów biznesowych, przygotowywanie rekomendacji oraz wspieranie procesów decyzyjnych poprzez dostarczane informacje;
  • Przygotowywanie analizy rynku i konkurencji;
  • Wprowadzanie rozwiązań, które pozwolą na automatyzację danych.

Nasze wymagania
  • Wykształcenie wyższe - preferujemy kierunki ekonomiczne;
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Zaawansowana znajomość MS Office, w tym szczególnie MS Excel (makra, VBA);
  • Znajomość języka SQL oraz umiejętności przetwarzania dużych zbiorów danych (big data);
  • Doświadczenie w pracy z Power BI – warunek konieczny
  • Doświadczenie w sporządzaniu raportów i analiz (sprzedażowych, operacyjnych);
  • Umiejętność interpretacji danych oraz ich czytelnej wizualizacji;
  • Umiejętność analitycznego myślenia w skali mikro i makro;
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie.
To oferujemy
  • Pracę przy rozwijaniu innowacyjnej międzynarodowej usługi, która obecnie jest liderem polskiego rynku;
  • Zatrudnienie w ramach umowy B2B;
  • Zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing;
  • Wsparcie biura księgowego dla osób prowadzących działalność gospodarczą na bardzo korzystnych warunkach;
  • Możliwość przystąpienia do: ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, karty Multisport w ramach grupowej zniżki pracodawcy;
  • Preferujemy pracę stacjonarną.