kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: Caterina miejsce pracy: Warszawa

Firma produkcyjna CATERINA - branża odzieżowa -
poszukuje kandydata / kandydatki na stanowisko:

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa

Praca w kilkuosobowym zespole księgowym.

Praca wyłącznie stacjonarna

Opis stanowiska:
  • księgowanie faktur zakupu

  • księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych

  • księgowanie paragonów fiskalnych

  • sprawdzanie i uzgadnianie stanów magazynowych i rejestrów VAT

  • doświadczenie w księgowaniu podróży służbowych pracowników

  • współpraca z działem Kadr i działem Finansowym w zakresie prawidłowości zapłat za zobowiązania budżetowe (ZUS, podatki od nieruchomości)

  • rozliczanie rozrachunków odbiorców i dostawców

  • analiza zapisów na kontach księgowych

  • obsługa systemu bankowego i operacji finansowych w uzgodnionym zakresie

  • uczestniczenie w zamknięciach okresów księgowych

Oczekujemy:

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku księgowej/-ego
  • praktycznej znajomości przepisów z zakresu prawa bilansowego i podatkowego
  • znajomości  programów: Symfonia: FK, Handel – warunek konieczny
  • praktycznej  znajomości MS Excel, Word i Outlook
  • umiejętności pracy w zespole
  • systematyczności, dokładności, terminowości w wykonywaniu obowiązków
  • dodatkowym atutem będzie możliwość podjęcia pracy od zaraz
Oferujemy:
  • umowę o pracę, pełny etat
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • szkolenia i wsparcie merytoryczne
  • miłą atmosferę pracy

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.