kandydatów

Etat Specjalista ds. Kadr i Płac

Firma: Finance & Business Consulting Małgorzata Rogalska miejsce pracy: Warszawa

Nasza firma powstała z chęci udoskonalania i optymalizacji procesów zachodzących w działach wspierających prowadzenie biznesu m.in. w księgowości, finansach, działach HR (w tym kadry, płace) a także w obszarach operacyjnych i sprzedażowych. Dbałość o najwyższy poziom usług oraz indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów jest dla nas priorytetem. Gwarantujemy terminową i rzetelną obsługę o najwyższej jakości. Każdy z naszych Klientów ma przydzieloną dedykowaną osobę, która zapewnia nadzór techniczny i merytoryczny na obsługą danego Klienta.

Współpraca z nami pomaga usprawnić funkcjonowanie działów finansowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych, a indywidualnie stworzony dla Klienta system rachunkowości zarządczej jest dużym wsparciem w procesie decyzyjnym dla właścicieli i osób zarządzających. W ramach projektów indywidualnych oferujemy także wsparcie merytoryczne i nadzorcze w procesach sprzedaży, logistyki, dynamicznie rozwijającego się e-biznesu czy też szeroko pojętej działalności operacyjnej.
W naszym zespole mamy wielu wysokiej klasy specjalistów, którzy gwarantują realizację usług na najwyższym poziomie.

Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Warszawa
OPIS STANOWISKA:
  • obsługa kadrowo-płacowa klientów
PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • obsługa kadrowa (prowadzenie teczek osobowych, wystawianie umów, aneksów, zaświadczeń itp.)
  • naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, zasiłki)
  • sprawozdawczość ustawowa ZUS i US
WYMAGANIA:
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń
  • dobra znajomość programu Comarch Optima - moduł kadry i płace (warunek konieczny)
  • znajomość innych programów będzie atutem (Symfonia)
  • dobra znajomość MS Excel
  • dokładność, sumienność i terminowość
OFERUJEMY:
  • pracę w dynamicznej firmie z nowoczesnymi narzędziami i super zespołem
  • pracę stacjonarną w siedzibie biura i/lub w siedzibie klienta (Warszawa Wilanów, Warszawa Ochota)

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-01-2023
Wyświetleń: 49