kandydatów

Etat Grafik

Firma: CCPORTER Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Grafik
Miejsce pracy: Warszawa

Twój profil
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia przy tworzeniu materiałów do druku
  • Min. 6 miesięcy doświadczenia przy tworzeniu layoutów stron www
  • Znajomość programów : Photoshop, Illustrator, InDesign
  • Portfolio – pochwal się na swoimi pracami
  • Doskonała znajomość Pakietu MS Office w szczególności Power Point
  • Motywacja do rozwoju i nauki oraz szukania niestandardowych rozwiązań
  • Kreatywność, zmysł estetyczny
  • Dbałość o detale
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Twoje zadania:
  • Tworzenie i przygotowywanie materiałów marketingowych do druku (reklamy prasowe, ulotki, etykiety produktów, opakowania)
  • Przygotowywanie layoutów stron internetowych, landing page (www/mobile)
  • Projektowanie bannerów reklamowych
  • Tworzenie profesjonalnych prezentacji w programie PowerPoint
  • Tworzenie logotypów
  • Przygotowywanie fotomontaży
Oferujemy:
  • Praca w zgranym zespole
  • Współpraca przy ciekawych projektach marketingowych
  • Możliwość rozwoju dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych technologii
  • Realny wpływ na rozwój rozwiązań i firmy
  • Współpraca z organizacją gwarantującą work-life balance, elastyczne godziny pracy oraz jasne zasady współpracy