kandydatów

Etat Główny mechanik maszyn i urządzeń

Firma: ROSINSKI PACKAGING miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

ROSINSKI PACKAGING

ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Główny mechanik maszyn i urządzeń
 Zakres obowiązków:
  • koordynacja, planowanie i rozliczanie zadań podległych pracowników,

  • realizacja przeglądów okresowych maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • udział w przygotowaniu i realizacji projektów modernizacyjnych,
  • bieżące naprawy i diagnostyka maszyn produkcyjnych (wtryskarki, maszyny rozdmuchowe, urządzenia peryferyjne współpracujące z maszynami produkcyjnymi).
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracach ślusarskich, naprawach usterek mechanicznych oraz doborze materiałów i części zamiennych,
  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej wytrzymałości materiałów,
  • wiedza na temat automatyzacji procesów produkcyjnych,
  • umiejętność analizy dokumentacji technicznej (schematy, projekty),
  • komunikatywna znajomość angielskiego,
  • samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • dynamizm w działaniu, dokładność i solidność.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju i zwiększenia kwalifikacji,
  • dobrą atmosferę współpracy w dziale inżynierskim,
  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki mikołajkowe dla dzieci, dofinansowania do obozów i kolonii i inne),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • umowa o pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji rynkowej.