kandydatów

Etat Account Manager / Key Account Manager

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7875084, z dnia 2023-01-09

Klient portalu Praca.pl

Dystrybutor renomowanych marek z branży RTV/AGD poszukuje

Account Managera / Key Account Managera do swojego biura w Warszawie.

Account Manager / Key Account Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Podstawowymi zadaniami będą:

  • Obsługa przypisanych klientów, dbałość o wzajemne relacje i długotrwałą współpracę;
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych;
  • Przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji i rozmów handlowych;
  • Kontrola realizacji zamówień;
  • Monitorowanie i bieżąca analiza rynku oraz działań konkurencji, poszukiwanie nowych szans rozwoju i sprzedaży produktów;
  • Wizyty u klientów, udział w targach i imprezach branżowych.

Wymagania

Sądzimy, że dobry kandydat powinien:

  • Lubić sprzedawać oraz wykazywać się inicjatywą i samodzielnością;
  • Umieć planować i analizować dane;
  • Znać język angielski w stopniu pozwalającym na swobodny kontakt;
  • Mieć łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Wykazać się doświadczeniem w sprzedaży (pokrewność branży lub historia współpracy z sieciami elektro byłaby dodatkowym atutem);
  • Mieć prawo jazdy kat. B;
  • Dobrze znać się na obsłudze MS Office.

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat lub umowę B2B;
  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie;
  • Dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy);
  • Rozmowę na temat ważnych dla kandydata atrybutów i parametrów współpracy.