Etat Ekspert / Doradca / Specjalista ds. produktów finansowych

Firma: Santander Bank Polska S.A. miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy osób na stanowisko:

Ekspert / Doradca / Specjalista ds. produktów finansowych
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • efektywna realizacja celów sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych
  • uczestniczenie w spotkaniach z Klientami i prezentowanie oferty Banku
  • rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie zindywidualizowanych rozwiązań
  • zapewnianie kompleksowej, najwyższej jakości obsługi dla Klientów
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (mile widziane produkty finansowe, ubezpieczenia)
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz doradztwa w zakresie doboru odpowiedniego produktu
  • nastawienie na realizację zadań i osiąganie celów biznesowych
  • samodzielność i dobra organizacja czasu pracy
  • optymistyczne nastawienie
To oferujemy:
  • elastyczne zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą – umowa agencyjna
  • wysokie prowizje bez górnej granicy (wynagrodzenie początkowe przy realizacji minimum planu)
  • stawki sprzedażowe, niezależne od realizacji budżetów
  • możliwość współpracy z pośrednikami
  • niezbędne narzędzia do pracy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, Aleja Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa, danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji.