kandydatów

Etat Księgowa / Asystentka ds. księgowości

Firma: MINT Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

MINT XXI Sp. z o.o.

Księgowa / Asystentka ds. księgowości
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:

Poszukujemy osoby na stanowisko: księgowa / asystentka ds. księgowości do firmy handlowo-produkcyjnej Sp. z o.o. na pełny etat obecność w biurze (stacjonarne) w Warszawie

Do głównych obowiązków należy prowadzenie ewidencji księgowej i kasowej, prowadzenie pełnej księgowości podmiotu, dekretowanie i księgowanie operacji gospodarczych, prowadzenie rozrachunków, księgowanie faktur kosztowych oraz sprzedażowych, rozliczanie zaliczek, delegacji oraz wystawianie zaświadczeń i dokumentów związanych z wynagrodzeniem oraz zatrudnieniem, inne zadania kierownika.

Obowiązkowe wyjazdy służbowe do magazynu w Przemyślu (minimum 2 razy w miesiącu)

Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub wyższe w obszarze ekonomii, rachunkowości lub finansów;
  • znajomość prawa podatkowego, ustawy o rachunkowości oraz innych dokumentów umożliwiających pracę w zawodzie;
  • znajomość programów księgowych Enova, Subiekt nexo;
  • dobra znajomość programu MS Excel.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz długoletnią współpracę;
  • dużą samodzielność w szybko rozwijającej się spółce.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-01-2023
Wyświetleń: 53