kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Gero Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7879719, z dnia 2023-01-10

Dystrybutor artykułów gospodarstwa domowego zatrudni w magazynie w Warszawie osobę na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Przyjmowanie dostaw,
  • Sprawdzanie towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
  • Pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,
  • Dbałość o porządek w magazynie,
  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku 8.00 – 16.00.

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy,
  • Punktualność i pozytywne nastawienie do pracy,
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych czynności,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Sprawność fizyczna,
  • Uprawnienia UDT są mile widziane.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Przyjazną atmosferę.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 10-01-2023
Wyświetleń: 59