kandydatów

Etat Referendarz

Firma: Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Referendarz
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 113617

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań - Stanowisko administracyjno-biurowe. Praca przy komputerze. - Komunikacja osobista i telefoniczna ze współpracownikami i klientami urzędu. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy - Uciążliwości związane z pracą przy komputerze (praca w pozycji siedzącej, uciążliwości dla wzroku i układu mięśniowo-szkieletowego). - Narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzenia biurowe (drukarka, kserokopiarka, skaner, niszczarka i inne urządzenia biurowe). Materiały biurowe. - Bariery architektoniczne: wejście do budynku z poziomu terenu, windy. Pokoje biurowe UdSKiOR mieszczą się na I i III piętrze budynku.  Odpowiednio dostosowana toaleta dla osób poruszających się na wózkach.

Zakres zadań

  • Realizuje zakupy materiałów i wyposażenia na potrzeby wszystkich komórek organizacyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy Urzędu.
  • Przeprowadza analizę rynku i negocjuje ceny w celu dokonania najkorzystniejszego zakupu.
  • Dokumentuje proces dokonywania zakupów w celu zapewnienia właściwego obiegu dokumentów.
  • Nadzoruje realizację umów dotyczących bieżącego funkcjonowania Urzędu oraz przygotowuje umowy zlecenia z zakresu zadań realizowanych przez wydział i nadzoruje ich realizację w celu właściwego wykonywania zadań przez zleceniobiorcę.
  • Przygotowuje i archiwizuje pisma z zakresu spraw prowadzonych przez wydział w celu zapewnienia właściwego ich obiegu i przechowywania.
  • Współpracuje z innymi pracownikami Urzędu w zakresie organizacji uroczystości i spotkań okolicznościowych organizowanych przez Urząd w celu zapewnienia sprawnego ich przebiegu.
  • Organizuje i przyjmuje dostawy zamówień do Urzędu oraz bierze udział w przeprowadzkach w pokojach biurowych Urzędu (przenoszenie mebli, sprzętu).
  • Przygotowuje do wysyłki biuletyn „Kombatant”.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • Umiejętność negocjowania
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie środowiska Windows oraz pakietu Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

    Pozostałe oferty pracy w firmie Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych w Warszawie
    w firmie: , Wybierz

    Poleć ofertę pracy
    Data dodania: 10-01-2023
    Wyświetleń: 40