kandydatów

Etat HR Operations Specialist

Firma: EWL S.A. miejsce pracy: Warszawa

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Mamy razem dużo pracy do zrobienia.

HR Operations Specialist
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Kompleksowa obsługa kadrowo - płacowa pracowników, zleceniobiorców i kontraktorów (współpraca w obrębie wewnętrznego Działu People&Culture EWL)
  • Przygotowywanie kontraktów B2B
  • Przygotowywanie umów o pracę, umów zlecenie, porozumień zmieniających warunki pracy i płacy, wystawianie świadectw pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umowy o pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy oraz rozliczanie usług zleceniobiorców i kontraktorów
  • Obsługa PPK
  • Sporządzanie sprawozdań GUS: Z-02, Z-03, Z-05, Z-06, Z-10
  • Sporządzanie deklaracji ZUS: DRA, ZUA, ZZA, ZIUA, ZWUA, ZCNA
  • Sporządzanie deklaracji miesięcznych i rocznych: PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z rozwiązaniem stosunku pracy
  • Obsługa zajęć komorniczych
  • Obsługa administracyjna i informacyjna w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Współpraca z działem IT Operations w związku z usprawnieniami funkcjonalności w obszarze HR
  • Współpraca z działem Prawnym w związku z aktualizacją zmian w przepisach
  • Wsparcie merytoryczne Działu People&Culture
Nasze wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w samodzielnej obsłudze kadrowo-płacowej
  • Znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
  • Umiejętność sporządzania list płac, deklaracji ZUS i PIT
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz ustaw o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz praktycznych rozwiązań z zakresu kadr i plac
  • Umiejętność obsługi bezpośrednich zapytań pracowniczych
  • Znajomość programu Płatnik
  • Skrupulatność, dobra organizacja pracy
  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Enova
Oferta:
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport i platforma kafeteryjna, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego
  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy