kandydatów

Etat Automatyk

Firma: Abplanalp Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7883259, z dnia 2023-01-10

Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej.  Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.

Do nowo powstałego Działu Automatyzacji i Robotyzacji poszukujemy pracownika na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wykonywanie wdrożeń systemów automatyzacji maszyn CNC,
  • Instalacja i programowanie robotów przemysłowych i cobotów,
  • Realizacja elementy serwisu maszyn,
  • Projektowanie elementów układów automatyzacji przemysłowej.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – preferowane kierunki elektro-mechaniczne i mechatroniczne,
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyką i robotyką,
  • Umiejętność czytania schematów ideowych,
  • Projektowanie schematów elektrycznych,
  • Zagadnienia związane ze sterowaniem numerycznym, tworzenie programów PLC,
  • Zagadnienia związane układami pneumatyki przemysłowej,
  • Mile widziana znajomość programów typu PC-schematic i programów CAD-CAM,
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa pracy z robotami,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Umiejętność samoorganizowania pracy,
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania,
  • Sumienność i pracowitość,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację.

Jesteśmy otwarci także na kandydatów którzy nie spełniają któregoś z powyższych kryteriów, ale są otwarci na rozwój kompetencji. Firma umożliwi poszerzenie niezbędnego zakresu wiedzy.

Oferujemy

  • Bardzo ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie będącej liderem w dostarczaniu rozwiązań technologicznych,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do efektów pracy,
  • Bardzo dobra atmosfera w pracy,
  • Praca w formie hybrydowej: biuro/home office/delegacje (liczba dni obecności w biurze w Warszawie do indywidualnego ustalenia w zależności od miejsca zamieszkania).