Etat Młodsza księgowa / Młodszy księgowy z podstawową znajomością kadr i płac

Firma: Candellux Lighting Sp. z o.o. miejsce pracy: Wołomin

Ogłoszenie numer: 7889523, z dnia 2023-01-12

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi od 20 lat działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie środkowo-wschodniej.

Młodsza księgowa / Młodszy księgowy z podstawową znajomością kadr i płac

Miejsce pracy: Wołomin

Opis stanowiska

  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych, w tym księgowanie faktur, wyciągów bankowych
  • Rozliczanie delegacji służbowych i zaliczek pracowniczych
  • Obsługa systemu obiegu dokumentów
  • Analiza i rozliczanie rozrachunków z kontrahentami
  • Wysyłanie monitów
  • Wsparcie w obsłudze płatności i wystawianiu faktur sprzedaży
  • Pomoc w obsłudze kadrowo – płacowej ( ewidencja urlopów, publikacja ogłoszeń o prace )
  • Współdziałanie w bieżących pracach finansowo-księgowych

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Podstawowa znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego
  • Podstawowa znajomość kadr i płac
  • Dobra znajomość Ms Excel oraz pozostałych narzędzi MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji
  • Rzetelność, dokładność i terminowość
  • Mile widziana znajomość programu Sente
  • Mile widziane wykształcenie wyższe (bądź w trakcie studiów) o kierunku Rachunkowość/ Finanse/ Ekonomia

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szacunek do pracownika i efektywnej pracy
  • profesjonalne szkolenia
  • telefon komórkowy