kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:

Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 113889

Warunki pracy

    • praca biurowa z wykorzystaniem komputera

    • wyjazdy służbowe

    • wystąpienia publiczne związane z funkcjonowaniem komórki organizacyjnej

    • węzeł sanitarny częściowo dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (podjazdy, windy)

    • miejsce parkingowe dla osób niepełnosprawnych

    • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym

Zakres zadań

  • Proponuje wymagania funkcjonalne i kryteria jakościowe dla systemów i usług tworzonych zgodnie z założeniami i metodami SIG przy zapewnieniu zgodności z Architekturą SIG oraz z zastosowaniem narzędzi do zarządzania wymaganymi
  • Bierze udział w przygotowaniu wymagań technicznych, dokumentacji technicznej i analitycznej, na potrzeby uruchomienia postępowań o zamówienia publiczne w zakresie zadań związanych z budową i rozwojem systemów oraz konfiguracją i udostępnianiem usług w oparciu o Produkty SIG
  • Współpracuje z Wykonawcami oraz sprawuje opiekę nad umowami, w celu prawidłowej realizacji umów zawartych w ramach rozbudowy systemów, produktów i usług.
  • Administruje i prowadzi przestrzenie repozytoriów Jira i Confluence w zakresie zadań Wydziału.
  • Współpracuje z instytucjami zewnętrznymi w ramach zawartych porozumień, w tym wspiera użytkowników zewnętrznych w zakresie systemów informatycznych którymi administruje wydział
  • Współpracuje przy opracowywaniu propozycji planu wdrożeniowego produktów i usług, oraz planów (koncepcji) rozwoju i utrzymania systemów, produktów i usług
  • Bierze udział w zadaniach związanych z obsługą kontroli i audytów.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe geodezyjne lub geoinformatyczne lub informatyczne lub pokrewne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego − w obszarze związanym z informacją przestrzenną,
lub
− w obszarze projektów informatycznych

  • znajomość przepisów ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz przepisów wykonawczych
  • znajomość przepisów dotyczących zamówień publicznych
  • umiejętność logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem
  • umiejętność redagowania pism urzędowych
  • dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • znajomość oprogramowania z dziedziny GIS
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość zagadnień związanych z bazami danych
  • umiejętność programowania w dowolnym języku programowania
  • znajomość zagadnień związanych z publikowaniem usług przestrzennych
  • znajomość notacji UML
  • znajomość notacji BPMN
  • znajomość przepisów ustawy o infrastrukturze informacji przestrzennej