kandydatów

Etat E-Commerce Coordinator

Firma: SLODKIE sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy producentem słodyczy reklamowych. Dysponujemy nowoczesną przestrzenią biurową oraz produkcyjną. Posiadamy własną Czekoladownię, Karmelarnię, park maszyn drukujących oraz wielkopowierzchniowy magazyn.

Tworzymy przyjazne środowisko pracy, wspieramy rozwój zawodowy swoich Pracowników, a także dbamy o środowisko naturalne. Realizujemy szereg działań o charakterze CSR-owym, ponieważ wierzymy w prowadzenie zrównoważonego oraz odpowiedzialnego biznesu.

Do nowego projektu lider branży słodyczy reklamowych poszukuje:

E-Commerce Coordinator
Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania dla wszystkich web shopów firmy:
  • stworzenie i zarządzanie zespołem e-commerce w zakresie codziennych zadań
  • analizowanie danych o ruchu i konwersji wraz z przygotowywaniem rekomendacji rozwojowych w zakresie UX, strategii pozyskania ruchu oraz działań brandowych
  • zarządzanie budżetem marketingowym oraz agencyjnym
  • odpowiedzialność za stworzenie mapy drogowej w zakresie celów przychodowych platformy sklepowej wraz z jej egzekucją
  • monitorowanie ryzyk i proaktywność w ich rozwiązywaniu
  • analizowanie działań konkurencji oraz monitorowanie najnowszych trendów w eCommerce
Oczekujemy od Ciebie:
  • minimum 5 letniego doświadczenia w zarządzaniu sklepami internetowymi z dużym asortymentem produktowym
  • doświadczenia w pracy z agencjami zewnętrznymi ze szczególnym uwzględnieniem przeprowadzania rozliczeń efektywności
  • znajomości zagadnień z obszaru UX, SEO, SEM
  • umiejętności budżetowania projektów e-commerce
  • znajomości Google Analitics oraz Google Ads
  • umiejętności zarządczych pozwalających na zbudowanie efektywnego zespołu
  • umiejętności aktywnego słuchania działu sprzedaży i rozumienie potrzeb klienta B2B
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B2 minimum
Co oferujemy:
  • wynagrodzenie wypłacane w ramach umowy B2B
  • część prowizyjną wynagrodzenia
  • możliwość zbudowania marki w oparciu o wysoce rozpoznawalny brand produktowy
  • możliwość udziału w budowie własnego zespołu
  • ciekawą i rozwijającą pracę w firmie będącym trendsetterem na rynku
  • uczestnictwo w ambitnych projektach
  • duże pole do generowania i wdrażania pomysłów usprawniających pracę obszaru
  • partnerską relację ze współpracownikami i nieformalną atmosferę pracy
  • oraz:
SLODKIE zapewnia szereg benefitów, a wśród nich:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym budynku produkcyjno-biurowym
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku (jedna zmiana)
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Prezenty jubileuszowe
  • Indywidualny plan wdrożenia na stanowisko
  • Prezenty świąteczne, mikołajkowe
  • Parking rowerowy, duży parking samochodowy
  • Imprezy integracyjne
  • Nagrody pieniężne za innowacyjne pomysły
  • Program polecenia pracownika
  • Bony upominkowe z okazji ślubu i narodzin dziecka
  • Wpływ na rozwój organizacji oraz aktywny udział w tworzeniu marki na rynku polskim i zagranicznym
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Praca w przyjaznym zespole o niekorporacyjnym charakterze
  • Szkolenia
  • Słodkie poniedziałki
Chcesz dołączyć do zespołu SLODKIE?
Wyślij CV! Może czekamy właśnie na Ciebie?