kandydatów

Etat Specjalista w Zespole Zabezpieczeń Technicznych

Firma: Naftor Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7901211, z dnia 2023-01-18

„Naftor” Sp. z o. o. jest spółką Grupy Kapitałowej PERN operującą w szeroko pojętym obszarze bezpieczeństwa, przygotowaną do realizacji przedsięwzięć z zakresu bezpieczeństwa fizycznego i technicznego obiektów o szczególnym znaczeniu dla interesu ekonomicznego państwa, a także prowadzenia specjalistycznych szkoleń i projektów specjalnych dla instytucji rządowych oraz wybranych podmiotów komercyjnych.

Specjalista w Zespole Zabezpieczeń Technicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Organizacja pracy Zespołów Serwisowych oraz podwykonawców (systemy CCTV, SKD, SSWiN);
  • Kontrolowanie i nadzorowanie wykonania prac;
  • Utrzymanie kontaktu ze zleceniodawcą w sprawach technicznych oraz organizacyjnych;
  • Dobór urządzeń i materiałów niezbędnych do wykonania prac serwisowych.

Wymagania

  • Praktyczna wiedza z zakresu wykonywania instalacji CCTV, SKD, SSWiN;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań i rozwiązywaniu problemów;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość rynku, wykonawców i dostawców urządzeń;
  • Umiejętność obsługi systemów MS Windows i oprogramowania MS Office;
  • Umiejętność czytania projektów, schematów, planów i map.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego;
  • Pakiet benefitów sportowych.