kandydatów

Etat Starszy laborant

Firma: Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Siedlcach miejsce pracy: Ostrołęka

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Siedlcach
Mazowiecki Wojewódzki Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy laborant
Miejsce pracy: Ostrołęka
Ogłoszenie o naborze Nr 114070

Warunki pracy

- praca laboratoryjna,

- kontakt z materiałem zakaźnym,

- praca w godzinach 8.15-16.15,

- kontakt z klientem zewnętrznym,

- praca administracyjno-biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych (fax, kserokopiarka, niszczarka do papieru, drukarka)

- budynek przy ul. Składowej 8A w Ostrołęce, w którym znajdują się pracownie laboratoryjne zlokalizowane są na parterze i I piętrze oraz nie są dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych,

- pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,

- w budynku nie występują niebezpieczne warunki pracy.

Zakres zadań

  • Przygotowuje wstępną dokumentację (zaproszenia do złożenia ofert, na usługę/dostawę) w zakresie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
  • Przygotowuje zapotrzebowania na usługę/dostawę w zakresie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
  • Prowadzi gospodarkę magazynową na podstawie realizowanych umów oraz wydanych towarów.
  • Monitoruje realizację umów z dostawcami na podstawie wniosków o uruchomienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
  • potwierdza przyjęcie dostawy zgodnie z umową/zamówieniem.
  • Wykonuje, opracowuje, raportuje badania, zgodnie z trybem ustalonym w Systemie Zarządzania Jakością.
  • Prowadzi spisy środków trwałych i środków w użytkowaniu.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie lub średnie branżowe z dziedziny nauk rolniczych (rolnictwo, technologia żywności i żywienia, weterynaria, zootechnika), biologicznych, chemicznych
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w laboratorium
  • znajomość technik laboratoryjnych stosowanych w Laboratorium
  • znajomość obsługi podstawowego wyposażenia laboratoryjnego
  • wiedza z zakresu pracy administracyjno-biurowej i podstawowych zasad w zakresie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • znajomość normy PN-EN ISO 17025 i umiejętność jej wykorzystania w laboratorium
  • umiejetność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność