kandydatów

Etat Lider Zespołu Merchandisingu / Planerów

Firma: Super-Pharm miejsce pracy: Warszawa

Lider Zespołu Merchandisingu / Planerów
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 48/2023

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Zakres zadań:
  • Opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem planogramów sklepowych dla wszystkich kategorii produktowych: plany rozmieszczenia półek oraz ułożenia asortymentu na półkach
  • Przygotowywanie analiz dotyczących sprzedaży i merchandisingu oraz rekomendacji zmian w obszarze merchadndisingu, mające na celu zwiększenie efektywności sprzedaży
  • Zarządzanie pracą merchandiserów / planerów
Wymagania:
  • Około 2-3 lat doświadczenia w pracy przy tworzeniu planogramów oraz analiz biznesowych związanych z merchandisingiem
  • Znajomość narzędzi MS Office, w szczególności MS Excel i PowerPoint na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość programów: Spaceman, my.spaceman, AutoCad lub ZwCad lub podobnych
  • Myślenie analityczne, umiejętność wyciągania wniosków z raportów sprzedażowych
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się, prowadzenie prezentacji i przygotowywanie dokumentów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
Oferujemy:
  • Pracę przy ciekawych projektach, udział w budowaniu asortymentu drogeryjnego, kosmetycznego i aptecznego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Pakiet benefitów: dostęp do opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie oraz zniżki pracownicze na zakupy w sieci Super-Pharm)
  • Możliwość pracy zdalnej 2 razy w tygodniu
Więcej informacji o Super-Pharm mogą Państwo znaleźć na stronie:

www.superpharm.pl/kariera