kandydatów

Etat Główna Księgowa / Główny Księgowy

Firma: Hit Hunt miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7906659, z dnia 2023-01-21

Hit Hunt

Międzynarodowa firma IT pracuje nad stworzeniem własnego produktu do automatyzacji procedury relokacji i zaprasza Relocation Managera do pracy nad legalizacją pobytu klientów firmy w nowo otwartym biurze w Warszawie.

Główna Księgowa / Główny Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie księgowości spółek prawa handlowego
  • Prowadzenie KPiR oraz ewidencji przychodów dla jednoosobowych działalności gospodarczych
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, VAT, CIT, PIT, plików JPK
  • Prowadzenie kadr
  • Zamykanie okresów sprawozdawczych
  • Sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Klientów
  • Dbałość o terminowość w realizacji powierzonych zadań
  • Bieżący kontakt z Klientami biura

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku rachunkowość, finanse, podatki lub ukończony kurs SKWP II stopień
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego lub w firmie audytorskiej
  • Biegła znajomość zagadnień księgowych i podatkowych, w tym ustawy CIT, VAT oraz znajomość zasad prowadzenia PKPiR
  • Znajomość j. angielskiego lub rosyjskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dokładność, skrupulatność, sumienność
  • Wysoka kultura osobista
  • Samodzielność, inicjatywa, umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjemne środowisko pracy i elastyczne godziny pracy
  • Wdrażanie narzędzi IT (optymalizacja procesów księgowych i podatkowych)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do szkoleń i egzaminów

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-01-2023
Wyświetleń: 58