kandydatów

Etat Kierowca cateringu dietetycznego

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 7924110, z dnia 2023-01-25

Klient portalu Praca.pl

Największa firma cateringowa w Polsce

Kierowca cateringu dietetycznego

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy kat. B do rozwożenia cateringu dietetycznego – Firmowy samochód

Wymagania

  • Dyspozycyjność od niedzieli do piątku w godzinach nocnych do godz. 7 (zakończenie pracy uzależnione od ostatniego punktu dostawy)
  • Prawo jazdy kat. B minimum 3 lat
  • Wiek 23+
  • Punktualność
  • Mile widziane doświadczenie w rozwożeniu cateringu / pracy kurierskiej
  • Mile widziana znajomość topografii miasta: Warszawa i okolic
  • Poszanowanie powierzonego sprzętu
  • Sprawność fizyczna

Oferujemy

  • Samochód firmowy typu chłodnia + paliwo (powrót do domu samochodem firmowym po zakończeniu trasy
  • Stałą trasę
  • Stabilną i długotrwałą współpracę
  • Dobre warunki pracy oraz przyjazna atmosfera w pracy.
  • Pensja zawsze na czas
  • Praca w młodym, rozwijającym się zespole

  • Program ubezpieczenia grupowego na zdrowie
  • Program ubezpieczenia grupowego na życie

  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B