kandydatów

Etat Kierownik Zmiany Recepcji

Firma: REGENT WARSAW HOTEL miejsce pracy: Warszawa

5-gwiazdkowy hotel położony w eleganckiej dyplomatycznej dzielnicy Warszawy, w sąsiedztwie ambasad i królewskich ogrodów Parku Łazienkowskiego. Komfortowe wnętrza konferencyjne i profesjonalna obsługa gwarantuje sukces każdego spotkania biznesowego.

Regent Warsaw Hotel poszukuje osoby na stanowisko

Kierownik Zmiany Recepcji
Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Organizowanie, koordynowanie i kontrola zmiany,
  • Kontrola właściwego obiegu dokumentów,
  • Profesjonalna, skuteczna i elastyczna obsługa gości hotelu: meldowanie (check-in) i wymeldowywanie (check-out),
  • Przyjmowanie płatności za pobyt oraz wystawianie faktur,
  • Udzielanie informacji na temat bieżącej oferty oraz świadczonych przez hotel usług,
  • Profesjonalna, skuteczna i elastyczna obsługa Gości,
  • Współpraca z innymi działami hotelu zapewniająca efektywny przepływ informacji,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz języka polskiego,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Sumienność i dokładność,
  • Umiejętność pracy zespołowej, pracy pod presją czasu i zdolności do pracy pełnej wyzwań,
  • Zaangażowanie, optymizm, pozytywne podejście,
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz łatwość podejmowania decyzji,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Dofinansowanie wypoczynku,
  • Dofinansowanie do biletów do kina i teatru,
  • Ciągły rozwój, możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Atrakcyjne stawki pracownicze na pobyty w hotelach należących do Grupy Polskiego Holdingu Hotelowego.

Prosimy o dopisanie w przesyłanym CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHN Property Management PHN K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., Al. Jana Pawła II 12 lok. V/24, 00-124 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.”

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy dodatkowo o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PHN Property Management PHN K Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., Al. Jana Pawła II 12 lok. V/24, 00-124 Warszawa, moich danych osobowych, podanych przeze mnie w niniejszym formularzu aplikacyjnym, w tym w załączonym CV, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, które będą mieć miejsce w okresie 1 roku od dnia wyrażenia zgody.”

Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z naszą Polityką Prywatności dostępną na stronie https://www.phnsa.pl/pl/strona/polityka-prywatnosci-i-ochrona-danych-osobowych Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.