kandydatów

Etat Rekruter / Rekruterka

Firma: SERIS Konsalnet Security sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Zatrudnimy do zespołu osobę, która wsparłaby biznes w pozyskiwaniu kandydatów do pracy na stanowiskach niższego szczebla.

Rekruter / Rekruterka
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • publikacja ogłoszeń poprzez system ATS,
  • wstępne, telefoniczne rozmowy z kandydatami,
  • poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • współpraca z urzędami pracy, ohp, fundacjami wspierającymi pracodawców,
  • udział w targach pracy,
  • pozyskiwanie kandydatów w terenie, rozwieszanie plakatów.
Wymagania:
  • komunikatywność, chęć do pracy z ludźmi i dla ludzi,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • determinacja w osiąganiu celu,
  • odnajdywanie się w pracy pod presją czasu,
  • kreatywne myślenie, szukanie sposobów na osiągnięcie celu.

Mile widziane doświadczenie w branży ochrony, w rekrutacji lub w obsłudze klienta.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie od 4000 do 4700zł brutto na okresie próbnym,
  • samochód, laptop i telefon służbowy,
  • bezpłatną opiekę medyczną w lux med,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach,
  • wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do okularów, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci itp),
  • premie kwartalne w postaci kart lunchowych,
  • wsparcie zespołu, praktyczne i dokładne szkolenie,
  • szkolenia branżowe oraz raz do roku szkolenie wyjazdowe,
  • dobrą kawę z ekspresu :)