kandydatów

Etat Młodszy Przedstawiciel Handlowy

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Otwock

Młodszy Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Otwock
Nr ref.: 14.11

Twój zakres obowiązków:

  • Przedstawianie oferty handlowej i pozyskiwanie nowych klientów
  • Aktualizowanie bazy Klientów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Praca biurowo-terenowa
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • Komunikatywność i otwartość
  • Chęć rozwoju w sprzedaży i handlu
  • Zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy
  • Własny samochód – warunek niezbędny (zwracamy koszty paliwa)
  • Wysoka kultura osobista
  • Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

To oferujemy:

  • Umowę o pracę po krótkim okresie próbnym lub inną, wybraną formę zatrudnienia
  • Możliwość awansu na stanowisko Przedstawiciela Handlowego oraz rozwoju dzięki szkoleniom produktowym i sprzedażowym,
  • Wsparcie doświadczonego handlowca
  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań
  • Serdeczną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników
  • Pakiet szkoleń
  • Pakiet medyczny
  • Pakiet sportowy