kandydatów

Etat Dyspozytor Międzynarodowy

Firma: Dwa Plus Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 8035092, z dnia 2023-03-02

Spółka DWAPLUS dysponuje szerokim asortymentem produktów spożywczych i zapewnia rzetelne dostawy swoich towarów. Wszystkie poniżej wymienione surowce posiadają certyfikaty jakości.

Oferujemy:

  • Olej słonecznikowy
  • Olej sojowy
  • Olej rzepakowy
  • Makuch słonecznikowy
  • Makuch sojowy
  • Śruta słonecznikowa
  • Śruta sojowa
  • Brykiety ze słonecznika
  • Łuska soi granulowana

Firma DWAPLUS zajmuje się dostawami towaru w różnych wariantach, w zależności od miejsca przeznaczenia oraz wymagań klienta. Transport oferowanych produktów odbywa się bezpośrednio od producenta do finalnego klienta. Gwarantujemy w ten sposób naszym klientom wysoką i stabilną jakość zakupionego towaru.

Dostawy zawierają odpowiednie dokumenty dotyczące jakości naszych produktów oraz dokumenty sprzedaży. Oleje i tłuszcze roślinne dostarczamy własnym transportem samochodowym. Istnieje również możliwość odbioru transportem kupującego.

Dyspozytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Realizacja harmonogramu usług transportowych oraz weryfikacja zasobów technicznych i osobowych koniecznych do realizacji usług.
  • Współpraca z kierującymi pracownikami magazynu w Strefie Wydania / Przyjęcia.
  • Stała współpraca i kontakt z Kierowcami floty własnej.
  • Nadzorowanie procesu transportu.
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji transportowej.

Wymagania

  • Znasz język ukraiński lub rosyjski w stopniu komunikatywnym.
  • Dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności Excel.
  • Umiejętności współdziałania w zespole.
  • Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach pod presją czasu.
  • Prawo jazdy kat B mile widziane.
  • Doświadczenie mile widziane.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w polskiej firmie z kontaktem do zespołu międzynarodowego.
  • Możliwość rozwoju.
  • Opieka medyczna, system kafeteryjny.
  • Pracę w aktywnym i zaangażowanym Zespole.
  • Służbowy telefon + LaptopBrak dress code’u.