kandydatów

Etat Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Firma: UPC Polska miejsce pracy: Warszawa

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
  • Dekretacja, księgowanie i rozliczanie faktur krajowych i zagranicznych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi
  • Weryfikacja formalna poprawności dokumentów księgowych
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów czynnych i biernych
  • Księgowanie innych dokumentów, transakcji w spółce
  • Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych oraz wydatków gotówkowych
  • Weryfikacja i uzgadnianie rozrachunków/sald z kontrahentami
  • Przygotowanie zestawień, raportów, dodatkowych kalkulacji i analiz
  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku, w tym uzgadnianie sald kont
  • Współpraca z audytorem oraz innymi działami w firmie
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Masz co najmniej 3letnie doświadczenie na stanowisku Samodzielnego Księgowego
  • Bardzo dobrze znasz przepisy ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych
  • Dobrze znasz MS Office, w tym Excela
  • Dobrze znasz język angielski
  • Jesteś samodzielna/y, dobrze organizujesz swoją pracę, jesteś dokładana/y i terminowa/y
  • Umiesz pracować w zespole
  • Mile nas zaskoczysz, jeśli:
  • Znasz system ERP SUN
Otrzymasz od nas:

  • Umowa o pracę
  • Praca hybrydowa (office + home office)
  • Różnorodny rozwój: szkolenia, projekty, rekrutacje wewnętrzne
  • Rabaty na Usługi UPC i Play
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie w pełni finansowane przez pracodawcę
  • Szeroki pakiet benefitów na platformie kafeteryjnej