Etat Pracownik ochrony – awizacja pojazdów, obiekt logistyczny

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Mszczonów

Pracownik ochrony – awizacja pojazdów, obiekt logistyczny
Miejsce pracy: Mszczonów

Zakres obowiązków:

  • Awizacja pojazdów
  • Obsługa skanera ręcznego i komputera
  • Nadzór nad ruchem towarowym na terenie placu magazynu
  • Weryfikacja zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość obsługi urządzeń telekomunikacyjnych i biurowych (fax, xero, skaner, drukarka, niszczarka) oraz komputera
  • Gotowość do pracy dwu zmianowej
  • Praca w systemie 12-godzinnym

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 20,47 zł netto – 26,54zł brutto!
  • Umowa o pracę po okresie próbnym
  • Przeszkolenie z obsługi systemów będących na wyposażeniu
  • Darmowe obiady na stołówce pracowniczej
  • Paczki świąteczne
  • Wyposażenie w odzież roboczą (ochronną)
  • Praca w 12-godzinnym systemie zmianowym
  • Praca w młodym zespole