kandydatów

Etat Specjalista ds. Organizacji Szkoleń

Firma: Bank Millennium S.A. miejsce pracy: Warszawa

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Specjalista ds. Organizacji Szkoleń
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Kompleksowa koordynacja procesu szkoleniowego dla pracowników sieci franczyzowej (szkolenia e-learningowe)
  • Organizacja procesu certyfikacji pracowników
  • Obsługa administracyjna platformy szkoleniowej
  • Tworzenie komunikacji do kanałów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Rozliczanie projektów i programów szkoleniowych
  • Raportowanie
Nasze wymagania:
  • Mile widzialne doświadczenie w prowadzeniu projektów komunikacyjnych, szkoleniowych lub CSR
  • Zainteresowanie branżą HR
  • Bardzo dobra znajomość: Excel, PowerPoint
  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Efektywność w organizacji własnej pracy
  • Umiejętność tworzenia tekstów dla różnych grup docelowych w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i umiejętności organizacji pracy własnej
  • Kreatywność, pro-aktywność, zaangażowanie
  • Dostępność od kwietnia do lipca 2023
Oferujemy:
  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie na czas ok 3-4 miesięcy (IV-VII 2023)
  • Pracę w systemie hybrydowym
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą
  • Wsparcie przełożonego oraz opiekę i pomoc doświadczonych Koleżanek na etapie wdrożenia