kandydatów

Etat Asystent w Wydziale Obsługi Prawnej

Firma: Bank Millennium S.A. miejsce pracy: Warszawa

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Asystent w Wydziale Obsługi Prawnej
Miejsce pracy: Warszawa

Osoba na tym stanowisku zajmuje się wspieraniem codziennej pracy zespołu prawników spółki Millennium Leasing.

Do głównych obowiązków należy m.in.:
  • Koordynacja obiegu dokumentów sądowych oraz prawnopodatkowych i dbanie o ich kompletność
  • Nadzór nad terminami sądowymi
  • Przygotowywanie pism oraz projektów dokumentacji
  • Prowadzenie i aktualizacja zestawienia czynnych postępowań sądowych
  • Prowadzenie ewidencji zapytań prawnych wpływających do zespołu
  • Składanie wniosków i pism w sądach, współpraca z kancelariami notarialnymi, prawnymi i urzędami
  • Wyszukiwanie dokumentów i informacji dla potrzeb działu, kontakt z innymi departamentami
  • Weryfikacja i przygotowywanie dokumentów księgowych dotyczących zagadnień prawnych/sądowych/notarialnych
  • Uczestnictwo w posiedzeniach Zarządu Spółki oraz sporządzanie protokołów i uchwał wynikających z posiedzeń
  • Przygotowywanie materiałów niezbędnych na posiedzenia Rady Nadzorczej i Walnego Zgromadzenia Wspólników
  • Sporządzanie analiz i raportów kwartalnych z prowadzonych postępowań sądowych, także w celu uzupełnienia informacji w sprawozdaniu finansowym dla Spółki oraz Grupy Kapitałowej Banku Millennium SA
  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby szkoleń wewnętrznych z prawnych aspektów bieżącej działalności Spółki i zawierania umów handlowych
  • Bieżące zadania o charakterze administracyjnym
Czego oczekujemy?
  • Energii do pracy i chęci rozwijania się – to jest priorytet
  • Umiejętności pracy w grupie i odpowiedzialności - chcemy Ci zaufać
  • Umiejętności obsługi MS Office (w szczególności Word, Excel)
  • Podstawowej znajomości zagadnień prawnych i ekonomicznych – cenimy profesjonalizm w codziennej pracy
  • Szukamy osoby z wysoką kulturą osobistą i zdolnościami organizacyjnymi – będziesz pracować również z Zarządem naszej Spółki
  • Znajomość języka angielskiego będzie atutem
Czego możesz się spodziewać?
  • Jesteśmy zespołem, więc w każdej sytuacji możesz liczyć na nasze wsparcie, lubimy przyjazną atmosferę pracy
  • Dajemy Ci szansę zdobycia cennych doświadczeń zawodowych w kompetentnym i zaangażowanym zespole
  • By każdy z nas czuł się dobrze w zespole, organizujemy słodkie poczęstunki, a czasem wyjścia integracyjne
  • Oferujemy Ci umowę o pracę a także pakiet benefitów obejmujący opiekę medyczną i możliwość korzystania z platformy kafeteryjnej, w tym kartę sportową