kandydatów

Etat Asystent / Asystentka Dyrektora

Firma: Solid Security Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Asystent / Asystentka Dyrektora
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Profesjonalny kontakt z potencjalnym jak i obecnym Klientem
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z dotychczasowymi Klientami
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby przełożonego
  • Ścisła współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Firmy
  • Koordynacja przepływu informacji
  • Bieżąca obsługa sekretariatu
Nasze wymagania:
  • Wysokie zaangażowanie w realizację celów i motywacja do pracy
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja czasu własnego
  • Własna inicjatywa
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, pewność siebie, komunikatywność i swoboda wypowiedzi
  • Podstawowa umiejętność obsługi klienta
To oferujemy:
  • Formy zatrudnienia: umowa na zastępstwo na okres 2 lat, umowa o pracę, umowa zlecenie
  • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3500 netto
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu ogólnokrajowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia
  • Możliwość awansu w strukturach firmy
  • Wsparcie w procesie adaptacji na stanowisku oraz pakiet szkoleń produktowych
  • Możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia na życie, opieki medycznej, karty sportowej
  • Niezbędne narzędzia pracy tj. telefon, laptop